Aplikovaná ekonómia
2010/2011
Veľtrh študentských spoločností
|
|||
---|---|---|---|
Najlepší manažérsky tím |
|||
1. miesto | ENERGETIC | ||
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec učiteľ: Ladislav Čajko |
|||
2. miesto | ACE | ||
Gymnázium, Poštová 9, Košice učiteľka: Eva Vanečková |
|||
3. miesto | SPEED | ||
Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3, Košice učiteľka: Kvetoslava Danková |
|||
Marketingová prezentácia študentskej spoločnosti |
|||
1. miesto | ACE | ||
Gymnázium, Poštová 9, Košice učiteľka: Eva Vanečková |
|||
2. miesto | DYES | ||
Gymnázium, Poštová 9, Košice učiteľka: Eva Vanečková |
|||
3. miesto | DRAGON-FLY | ||
Spojená škola, o.z. Obchodná akadémia, Nám. SNP 5, Partizánske učiteľka: Ingrid Rigáňová |
|||
Microsoft Inovatívny výrobok alebo služba |
|||
ACE | Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Vanečková |
||
HP Responsible Business Award |
|||
ENERGETIC | Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko |
||
Prezentácia študentskej spoločnosti na pódiu |
|||
FUNKY FRESH |
Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza učiteľka: Marcela Murárová |
||
Najlepšia študentská spoločnosť hodnotená študentskou porotou |
|||
ACE | Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Vanečková |
||
Ocenení učitelia |
|
---|---|
Ladislav Čajko | Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec |
Marcela Murárová | Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza |
Erika Šušková | Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, Námestovo |
Eva Vanečková | Gymnázium, Poštová 9, Košice |
Konferencia mladých lídrov (finále súťaže Mladý líder)Moravský Svätý Ján, 21. - 24. september 2011 |
||
---|---|---|
1. miesto | Martin Opatovský | Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom učiteľka: Andrea Kvorková |
2. miesto | Mária Mazúchová | Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica učiteľka: Lenka Mikolajová |
3. miesto | Patrik Kolár | Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, Trenčín učiteľka: Erika Senková |
Najlepšia webová stránka študentskej spoločnosti17. jún 2011 - Anasoft, Bratislava |
||
---|---|---|
1. miesto |
ACE Gymnázium, Poštová 9, Košice |
Miroslav Mašat Matúš Dunaj |
1. miesto |
Ekonomická Elita Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina |
Peter Reguli Matúš Klaudíny |
3. miesto |
Fortune and Memories Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1, Trenčín |
Marek Balaj Ľubica Ondrášiková |
Banky v akciiMoravský Svätý Ján, 21. - 24. september 2011 |
||
---|---|---|
1. miesto |
Energetic One Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec Vyučujúci: Ing. Ladislav Čajko |
Martin Čabák Filip Sochor |
2. miesto |
Majstro1 Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, Námestovo Vyučujúca: Ing. Erika Šušková |
Jakub Poleč Tomáš Boldovják |
3. miesto |
Energetic Deux Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec Vyučujúci: Ing. Ladislav Čajko |
Ján Ďurej Anežka Kvetková |
Medzinárodné podujatia | ||
---|---|---|
JA-YE European Trade Fair, Bratislava, Slovensko |
||
ENERGETIC | Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
učiteľ: Ladislav Čajko |
Andrea Kirschová Lucia Klimková Filip Sochor
|
JA-YE Euorpe Company of the Year Competiton, 3. - 7. august 2011, Oslo, Nórsko |
||
ACE | Gymnázium, Poštová 9, Košice
učiteľka: Eva Vanečková (3. miesto v hlavnej kategórii) |
Matúš Dunaj Kristína Trančíková Kristína Faguľová Michal Tóth |